perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në italisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (17): fare, operare, rendere, addurre, fabbricare, produrre, combinare, confezionare, lavorare, impastare, creare, fruttare, generare, contraccambiare, restituire, ricambiare, tributare
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian bëj, bëj në italisht, fare në shqip
bëj në italisht

Fjalë të ngjashme

besoj per ne traktor fiat