perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në italisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): bestemmiare, giurare, imprecare, maledire, dannare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian betohem, betohem në italisht, bestemmiare në shqip
betohem në italisht