perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bimë në italisht

Fjalë: bimë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): pianta, vegetale
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian bimë, bimë mjekësore, bimë mjeksore, bimë mesdhetare, bimë medicinale, bimë helmuese, bimë në italisht, pianta në shqip
bimë në italisht