perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në italisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): conversazione, discorso, colloquio, orazione
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian bisedë, bisedë në italisht, conversazione në shqip
bisedë në italisht