perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në italisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): bottegaio, commerciale, commerciante, mercante, mercantile, negoziante, compratore
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në italisht, bottegaio në shqip
biznesmen në italisht

Fjalë të ngjashme

folja zgjedh degë rosario