perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bjeshkë në italisht

Fjalë: bjeshkë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): montagna, monte, montuoso
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian bjeshkë, bjeshkë në italisht, montagna në shqip
bjeshkë në italisht