perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në italisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): macinare
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në italisht, macinare në shqip
bluaj në italisht

Fjalë të ngjashme

pirun hyvä vuohenjuustosalaatti