perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bosht në italisht

Fjalë: bosht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): asse, cardine, perno, fuso
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian bosht, boshti numerik, bosht travel, bosht s.r.o, bosh'tet, borscht soup, bosht në italisht, asse në shqip
bosht në italisht

Fjalë të ngjashme

natyrë e qetë