perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në italisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): dolce, pasta, torta, danaro, denaro
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian brumë, brumë në italisht, dolce në shqip
brumë në italisht