perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në italisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (19): bordo, ciglione, costa, lembo, lido, margine, orlo, pendio, riva, riviera, sponda, bidone, imbroglio, spigolo, ciglio, cresta, cimosa, estremità, labbro
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian buzë, buzë në italisht, bordo në shqip
buzë në italisht