perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëgjoj në italisht

Fjalë: dëgjoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): ascoltare, porgere, obbedire, sentire, ubbidire, udire
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dëgjoj, dëgjoj në italisht, ascoltare në shqip
dëgjoj në italisht