perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëm në italisht

Fjalë: dëm (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): danno, detrimento, lesione, peccato, pregiudizio, torto, vituperio, danneggiare, male, nuocere, penalizzare
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dëm, dëm në italisht, danno në shqip
dëm në italisht