perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në italisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): attestare, autenticare, certificare, comprovare, dimostrare, giurare, vidimare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dëshmoj, dëshmoj në italisht, attestare në shqip
dëshmoj në italisht