perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në italisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): cena, desinare, colazione, pranzare, pranzo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian darkë, darkë në italisht, cena në shqip
darkë në italisht