perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

detar në italisht

Fjalë: detar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): marinaio, marino, navigatore
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian detar, détár enikő, detar womens clinic, detar victoria tx, detar north, detar hospital jobs, detar në italisht, marinaio në shqip
detar në italisht