perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhëndër në italisht

Fjalë: dhëndër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): genero
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dhëndër, dhëndër në italisht, genero në shqip
dhëndër në italisht