perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në italisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (14): camera, locale, stanza, vano, cella, pace, pacifico, quieto, tranquillo, alloggiamento, alloggio, ambiente, aula, sala
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dhomë, dhomë në italisht, camera në shqip
dhomë në italisht