perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në italisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): stupro, violenza, forza
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dhunë, dhunë në italisht, stupro në shqip
dhunë në italisht

Fjalë të ngjashme

zgjidh ushtrime matematike