perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në italisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): donazione, dono, regalo, attuale, presente, offerta, ricordo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dhuratë, dhuratë në italisht, donazione në shqip
dhuratë në italisht