perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në italisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): cerva
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian drenushë, drenushë në italisht, cerva në shqip
drenushë në italisht