perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dritare në italisht

Fjalë: dritare (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): finestra
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dritare, dritare velux, dritare te plastikes, dritare te kulmit, dritare plastike, dritare per shtepi, dritare në italisht, finestra në shqip
dritare në italisht