perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në italisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): bosco, legname, legno, selva, legna, albero, forestale, selvatico
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në italisht, bosco në shqip
dru në italisht

Fjalë të ngjashme

visitor q tek ty agim doci