perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në italisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): esposizione, mostra, salone, dimostrazione, esibizione, presentazione, rappresentanza, rappresentazione, spettacolo, conferenza, vetrina
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian ekspozitë, ekspozitë në italisht, esposizione në shqip
ekspozitë në italisht

Fjalë të ngjashme

kap bambino duke dumont boks rruge