perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në italisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): aroma, odore, profumo, puzzo, tanfo, fiuto, odorato, odoro, peto, scoreggia, vento
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian erë, erë në italisht, aroma në shqip
erë në italisht