perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në italisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): etichetta, cartellino
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian etiketë, etiketë në italisht, etichetta në shqip
etiketë në italisht