perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në italisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): criminale, criminoso, delinquente, delinquenziale, delittuoso, fuorilegge, malfattore, reo, artefice, autore, autrice
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në italisht, criminale në shqip
fajtor në italisht

Fjalë të ngjashme

ftoj shqip kastraveca turshi