perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fik në italisht

Fjalë: fik (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): fico
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian fik, fiksohu, fiksimet, fikse zjarri, fiks fare shkurt 2014, fiks fare kontakt, fik në italisht, fico në shqip
fik në italisht