perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në italisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): guadagnare, vincere, meritare, acquisire, acquistare, conquistare, conseguire, procurare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian fitoj, fitoj në italisht, guadagnare në shqip
fitoj në italisht