perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në italisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): farfalla
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në italisht, farfalla në shqip
flutur në italisht