perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

forcoj në italisht

Fjalë: forcoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): temperare, corroborare, rinvigorire, ristorare, assodare, consolidare, rafforzare, rinforzare, rinsaldare, fissare, ingrandire
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian forcoj, forcoj në italisht, temperare në shqip
forcoj në italisht

Fjalë të ngjashme

aderim orleans det norske veritas