perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në italisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): fortezza, rocca
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian fortesë, fortesë në italisht, fortezza në shqip
fortesë në italisht