perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në italisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): barile, botte, fusto, tino
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian fuçi, fuçi në italisht, barile në shqip
fuçi në italisht