perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në italisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): bufera, burrasca, procella, tempesta, temporale, assalto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian furtunë, furtunë në italisht, bufera në shqip
furtunë në italisht

Fjalë të ngjashme

rras windows 7 gju edu syri i kaltër