perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në italisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): forbici
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian gërshërë, gërshërë në italisht, forbici në shqip
gërshërë në italisht