perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në italisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): colpa, difetto, errore, fallo, granchio, sbaglio, svista
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në italisht, colpa në shqip
gabim në italisht