perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

garazh në italisht

Fjalë: garazh (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): autorimessa, garage, officina, rimessa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian garazh, garazh movie, garazh film, garageband, garage shoes, garage sales, garazh në italisht, autorimessa në shqip
garazh në italisht

Fjalë të ngjashme

le spot pi symbol shaka ne shqip