perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gazetar në italisht

Fjalë: gazetar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): giornalista
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian gazetar, gazetat kosovare, gazetar sportiv, gazetar significado, gazetar milaim zeka, gazetar duke qeshur, gazetar në italisht, giornalista në shqip
gazetar në italisht

Fjalë të ngjashme

morr wheels for sale takoj tour