perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në italisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): dito
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian gisht, gisht në italisht, dito në shqip
gisht në italisht