perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjëmon në italisht

Fjalë: gjëmon (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): rumoreggiare, tuonare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian gjëmon, gjëmon në italisht, rumoreggiare në shqip
gjëmon në italisht

Fjalë të ngjashme

vrimë e zezë projov caap