perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në italisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): sessanta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në italisht, sessanta në shqip
gjashtëdhjetë në italisht

Fjalë të ngjashme

folja zgjedh mëngjes i mirë