perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në italisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): donna, femminile, femminino, dama, femmina, moglie, sposa
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në italisht, donna në shqip
grua në italisht

Fjalë të ngjashme

dyshek me uje gati thai