perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në italisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): blocco, carrucola, puleggia, ammasso, cacca, catasta, cumulo, mucchio, pila, pira, rogo
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në italisht, blocco në shqip
grumbull në italisht