perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në italisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (17): crocchio, frotta, gruppo, scaglione, sciame, torma, truppa, compagnia, drappello, insieme, aggregato, combinazione, compagine, complesso, formazione, sindrome, squadra
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në italisht, crocchio në shqip
grup në italisht