perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grykë në italisht

Fjalë: grykë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): gola, stretto, faringe, bavero, colletto, collo, istmo, esofago, cervice, burrone
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian grykë, grykë në italisht, gola në shqip
grykë në italisht