perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guaskë në italisht

Fjalë: guaskë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): conchiglia, guscio, coccio, crosta, buccia, cute, pelle, scorza
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian guaskë, guaskë në italisht, conchiglia në shqip
guaskë në italisht