perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në italisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): ronzare, tintinnare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian gumëzhin, gumëzhin në italisht, ronzare në shqip
gumëzhin në italisht