perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në italisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): prode, valoroso, coraggioso, virile, ardito, audace, agguerrito
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në italisht, prode në shqip
guximtar në italisht