perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

habi në italisht

Fjalë: habi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): sorpresa, meraviglia, stupore
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian habi, habibi meaning, habibi, habib toure, habi syech, habi sabi, habi në italisht, sorpresa në shqip
habi në italisht

Fjalë të ngjashme

kafshë të egra