perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në italisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): ombra, rezzo, buio, crepuscolo, tenebre, tetraggine
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në italisht, ombra në shqip
hije në italisht

Fjalë të ngjashme

rri pa gjum filma liker fb