perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në italisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (14): esile, fine, fino, leggero, lieve, magro, rado, scarno, scarso, sottile, tenue, raro, sporadico, snello
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian hollë, hollë në italisht, esile në shqip
hollë në italisht